% 100 Sağlıklı ve lezzetli yemeklerimizi kapınıza yollayabildiğimiz gibi sizlerden gelen istek üzerine bu tatları kendi kafemizde de sizlere sunuyoruz.

Farklı Beslenme Tarzında Seçenekler Sunan Bir Menümüz Var

Özel Günler Ve Yemek Organizasyonu İçin Rezervasyon

Hafta Sonu Aile Kahvaltısı: Aileniz ve sevdikleriniz ile çok kalabalık olmayan ve % 100 Sağlıklı, Doğal  ve Taze ürünlerden oluşan bir kahvaltı  sunan bir mekan arıyorsanız  Super Kitchen aradığınız yer J  Güzel ilginiz ve yerimizin sınırlı olması nedeni ile en az 2 gün öncesinden rezervasyon yapmanızı rica ederiz.

Arkadaşlarla Hafta Sonu Brunch: Haftasonu brunclarında kalabalıktan sıkıldıysanız ve arkadaşlarınızla rahatsız edilmeden size özel %100 Sağlıklı bir brunch istiyorsanız, sizin için cafemizi rezerve ediyoruz.

Güzel ilginiz ve yerimizin sınırlı olması nedeni ile en az 2 gün öncesinden rezervasyon yapmanızı rica ederiz

*Rezervasyonlarımız maksimum 20 kişiliktir.

Doğum günü organizasyonu : % 100 Sağlıklı Doğum Günleri Super Kitchenda sizi bekliyor. Doğal ürünlerle, katkısız olarak hazırlanan yemeklerimiz, özel şekersiz doğum günü pastalarımız, kurabiye ve sağlıklı atıştırmalıklarımız ve soğuk sıkım meyve sularımızla sağlık dolu bir yeni yaş kutlaması içinrezervasyonunuzu hemen yapın.

*Rezervasyonlarımı maksimum 20 kişiliktir.

*Doğum günü rezervasyonlarımız maksimum 2,5 saat sürmektedir.

12:00 -14:30

15:00 -17:30

19:00 -21:30

Şirket ve özel toplantı rezervasyonları:Şirket toplantılarınızı yaparken sağlıklı beslenmek ve doğal, katkısız, lezzetli yemeklerimizi tatmak istiyorsanız hemen rezervasyonunuzu yaptırın.

Barkovizyon – Televizyon mevcuttur.