21 GÜNDE SENİ NELER BEKLİYOR ?

21 gün boyunca SUPERKITCHEN’ın %100 Sağlıklı ve size özel hazırlanmış ürünlerini tüketirken, uzman fitness ve wellness eğitmenlerinden alacağınız danışmanlık ile daha sağlıklı daha fit ve daha mutlu bir hayata adım atmaya hazır mısınız?

  • Tamamı doğal, taze sebze ve meyvelerden oluşan size özel beslenme programı.
  • Diyetisyenlerimiz ile ücretsiz online görüşerek ihtiyaç ve hedeflerinizin belirlenmesi.
  • Bir çok milli sporcu ve ünlü sanatçının Fiziksel Performans Antrenörlüğü ve Personal Trainer’lığını yapan Murat Can Üner ile birebir antrenman yapma imkanı ve aylık egzersiz danışmanlığı .
  • Fitness ve wellness eğitmenlerimiz ile günlük görüşme ve takip.
Sadece sağlıklı menüleri alarak da bu programa katılabilirsiniz ve 21 günde beslenme alışkanlıklarınızı %100 Sağlıklı Beslenme alışkanlığına dönüştürerek yaşamınızı iyileştirebilirsiniz.
Düzenli yaptığınız bir egzersiz programı ve çalıştığınız bir eğitmen yok ise bizden egzersiz danışmanlığı alarak hedeflerinize ulaşmayı hızlandırabilirsiniz. Eğitmenlerimiz, sizlerle yapacağı online veya yüz yüze görüşmeden sonra sağlık bilgileriniz, ihtiyaç ve hedefleriniz doğrultusunda size özel ve kolay uygulanabilir bir egzersiz programı hazırlayarak hedeflerinize daha kolay ulaşmanızı sağlayacaktır.

Bize yazın size hemen geri dönelim:

SUPER KITCHEN’I NEDEN TERCİH ETMELİYİM?